Atribuită Cumpărare directă

Cablu cauciucat H07RN-F 4x2,5 si 4x1,5 pentru Sectia Apa Canal Sg Bai

Număr anunț
DA25198505
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
31320000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.827 RON
Valoare atribuită
9.827 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.827 RON

din 9.827 RON estimat