Atribuită Cumpărare directă

Baie termostatată cu lichid pentru temperaturi înalte Conform oferta EFO 1171-OT.RP /24.02.2020 Service – gratuit în perioada de garanţie; contra cost în post garanţie; In perioada de garantie a echipamentului, Ronexprim are obligaţia de a furniza în mod gratuit piesele de schimb si subansamblurile care se defectează. In cazul aparitiei unui defect in perioada de garantie, echipamentul va fi trimis la sediul Ronexprim pentru reparatii, iar perioada de garantie va fi prelungita cu perioada cat instrumentul a stat in service.

Număr anunț
DA25193229
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
42943000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.600 RON
Valoare atribuită
55.600 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.600 RON

din 55.600 RON estimat