Atribuită
Cumpărare directă
PACHET INSTALATII JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V POXILINA PXL 10MIN 250G ST02468 ROLA PINZA PESK RUL 120X1X060 DIBLU/SURUB FM-X5 10X100 64301b1010000 DIBLU NYLON CU SURUB FUR 10X115SS 88783 DIBLU NYLON UX 10 77871 PREZON METAL 8X120 79784 COLIER 11/4" +DIBLU 50505b000050c ROBINET COLTAR CU CAP CERAMIC 3/8-1/2 COT 92 1/2'' MF NIPLU 582 1/2''MM(520) DOP A583 1/2''M COT HTB 110X30 PP SC COT HTB 50X15 PP SC RAMIFICATIE HTEA 40X87 PP SC RAMIFICATIE HTEA 40X67 PP SC COT HTB 40X30 PP SC COT HTB 40X45 PP SC COT HTB 40X87 PP SC REDUCTIE EXCENTRICA HTRA 50X40 PP SC COT HTB 40X15 PP SC CAPAC PP 32 CAPAC PP 40 TEAVA PP 40X1,8-1500MM+INEL TEAVA PP 40X1,8-2000MM+INEL TEAVA PP 40X1,8- 500MM+INEL TEAVA PP 40X1,8- 250MM+INEL TEAVA PP 40X1,8-1000MM+INEL RAMIFICATIE HTEA 110X50X45 PP SC
- Număr anunț
- DA25206582
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39715300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300,29 RON
- Valoare atribuită
- 300,29 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.