Atribuită
Cumpărare directă
ULEI HIDRAULIC H46 -20 litri la pretul de 5.24 lei/litru - cf. referat 3697/04.03.2020 ; MOTOR M40 / 1L - 20 litri la pretul de 5.25 lei/litru -cf. referat 3870/06.03.2020 - Directia Administrare si Exploatare - Serviciul Tehnic - Biroul Reparatii auto si mecanizare
- Număr anunț
- DA25215194
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI 6245590)
- Cod CPV
- 09211000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,80 RON
- Valoare atribuită
- 209,80 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.