Atribuită
Cumpărare directă
1. SR ISO 31000:2018 Managementul riscului. Linii directoare Limba romana - 1 bucata - 92.79 ron fara TVA 2. SR BS 31100:2013 Managementul riscului. Cod de practică şi îndrumare pentru implementarea standardului SR ISO 31000 Limba romana - 1 bucata - 129.15 ron fara TVA 3. SR EN 31010:2010 Managementul riscului. Tehnici Managementul riscului. Tehnici de evaluare a riscurilor de evaluare a riscurilor Limba romana - 1 bucata - 204.89 ron fara TVA 4. SR EN ISO 23611-4:2011 Calitatea solului. Prelevarea nevertebratelor din sol. Partea 4: Prelevarea, extragerea şi identificarea nematozilor din sol Limba engleza - 1 bucata - 101.88ron fara TVA COMANDA SE RIDICA DE LA SEDIUL ASRO
- Număr anunț
- DA25193282
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 528,71 RON
- Valoare atribuită
- 528,71 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.