Atribuită
Cumpărare directă
Masa reglabila HEXAGON pentru gradinita (1180x1040x460-580mm, blat albastru) Buc MBMRCUA0307A 2 250 Masa reglabila HEXAGON pentru gradinita (1180x1040x460-580mm) Buc MBMRCUA0307 2 250 Scaun reglabil ANTON pentru gradinita( verde, H=260/300/340mm) Buc MBGSR0297-V 9 127 Scaun reglabil ANTON pentru gradinita (rosu, H=260/300/340mm) Buc MBGSR0298-R 9 127
- Număr anunț
- DA25202827
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I - VIII DRAGOIESTI (CUI 14110151)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.286 RON
- Valoare atribuită
- 3.286 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.