Atribuită Cumpărare directă

SONDE NELATON: CH 14=60 BUC, CH 16=100, CH 18=100, CH 20=100 CH 22=100, TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25200169
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
443,64 RON
Valoare atribuită
443,64 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

443,64 RON

din 443,64 RON estimat