Atribuită Cumpărare directă

CUTII DIN CARTON. Dimensiuni: • 20 litri (280X210X360 mm) • Prevazute cu sac din polietilena 50 microni • Sigiliu relon • Conform O.M.S. nr.219/2002 si al H.G. nr. 1061/2008 • Aviz al Ministerului Sanatatii Publice nr.10348/09.10.2007

Număr anunț
DA25202681
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450 RON
Valoare atribuită
450 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450 RON

din 450 RON estimat