Atribuită Cumpărare directă

RAR BISTRITA-NASAUD ( 157/27.02.2020 ) : GW27044 DOZA APARAT 4M PT IP55 -- 3 BUC X 27 GW20265 PRIZA 2P+T 16A -- 6 BUC X 10.03 FY 2.5 FRACTIE -- 3 M X 0.82

Număr anunț
DA25197404
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,64 RON
Valoare atribuită
143,64 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,64 RON

din 143,64 RON estimat