Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU DE ASIGURARE DE RĂSPUNDERE CIVILĂ PENTRU 22 AUTOVEHICULE. ACHIZITIE DIRECTĂ CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1132943 DIN 02.03.2020. SERVICIUL PRESTAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ŞI SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT CERERE ASIGURARE RCA PENTRU ACHIZIŢIA DE SERVICII RCA ANEXĂ LA NR.2561668 DIN 02.03.2020 ,PREVEDERILE ANUNȚULUI MAI SUS MENŢIONAT, OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 04.03.2020 CU NR 4177 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563065 DIN 04.03.2020.

Număr anunț
DA25197724
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.505,44 RON
Valoare atribuită
5.505,44 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.505,44 RON

din 5.505,44 RON estimat