Atribuită
Cumpărare directă
: Amestecator manual compact cu doua trepte de viteza, pentru o gama larga de utilizari si amestecuri cu o capacitate de pana la 65 litri. Conceput pentru a fi extrem de usor de folosit, are un design ergonomic si un raport excelent intre angrenaj si controlul electronic al vitezei. Utilizand palete cu prindere HEXAFIX® este ideal pentru adezivi, mortare, vopsele, tencuieli, etansari, etc. Fabricat in Germania. Include paleta WK 140 HF + a doua paleta cadou. Tensiune alimentare: 230 V Putere: 1500 W Turatie max. in sarcina: 590 rot/min Volum amestecare: 65 L Diametru max. paleta: 140 mm Greutate: 6.2 kg Numar viteze: 2 Sistem prindere: HEXAFIX Lungime cablu de alimentare: 4 m
- Număr anunț
- DA25201791
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
- Cod CPV
- 38436500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.430,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.430,12 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.