Atribuită Cumpărare directă

MUSCHI BUCOVINEAN fiert si afumat din carne porc

Număr anunț
DA25200698
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 IASI (CUI 32215474)
Furnizor / câștigător
SUPERSTAR COM SRL (CUI 5020823)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488,93 RON
Valoare atribuită
488,93 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

488,93 RON

din 488,93 RON estimat