Atribuită Cumpărare directă

MORCOV 45X2.02 ROSII 40X6.15 CEAPA 50X2.11 CARTOFI 125X1.83 TELINA 10X3.03 MANDARINE 20X5.69 STRUGURI NEG 5X8.07 VARZA 50X1.38 KIWI 20X6.61 PORTOCALE 15X4.4 LAMAI 2X6.42 BANANE 18X4.86 TOTAL 1223.12

Număr anunț
DA25212782
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
Cod CPV
03221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.223,12 RON
Valoare atribuită
1.223,12 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.223,12 RON

din 1.223,12 RON estimat