Atribuită
Cumpărare directă
GABRIELLA CASCAV. PENTELE PORTOCALE GR KG CI CARTOFI ALBI RO.10KG BUC USTUROI ES CCA.200G BUC C VARZA ALBA GR KG C.I ARDEI KAPIA ROSU KG TR CI ARDEI KAPIA ROSU KG TR CI PASTARNAC RADACINA RO KG TELINA RO KG C.I VRAC LAMAI TR KG CI VRAC ROSII TR. KG C.I VRAC D ALE GURII CIUPERCI TA.4 OLY.ZACUSCA VINETE 270G SUN FOOD ROSII DEC.CUB.40 SULTAN PAS.TOM.24% 800G+7 NAPOLACT LAPTE 3,5% 1L BANEASA FUSILLI 1KG BANEASA FUSILLI 400G ORLANDO STAF.GALBENE1KG HYPER NAPOL.SEMIGLZ51G COCONITOS BISCUITI 100G BOROMIR COZ.CR.CI.R450G AS.OUA CLASA M 30BUC LA MINUT BAR.MUSTAR MASA SALAM SINAIA 500 G ARDEI CUBURI 2,5KG SANO V.FULGI POR.F.ZAH.25 TPS FASOLE ALBA 1KG
- Număr anunț
- DA25209747
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.309,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.309,65 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.