Atribuită Cumpărare directă

Carnet a cate 50 de file inseriate, capsate la cotor Valoare nominala file = 20 RON Inscriptionate cu sigla Rompetrol Dubla numerotatie serie + numar (pe cotor + fila detasabila) Cod de bare Hartie securizata cu melanj 70g/mp Dimensiune 16.5 x 5 cm Bonurile valorice se livreaza doar in statiile Rompetrol/Partener Plata in avans. Va rugam sa transmiteti factura proforma pe adresa cmspechea2019@gmail.com

Număr anunț
DA25210639
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL PECHEA (CUI 16474639)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09130000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,34 RON
Valoare atribuită
840,34 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,34 RON

din 840,34 RON estimat