Atribuită
Cumpărare directă
LOT PRODUSE CURATENIE 20200503 ESTE ALCATUIT DIN: Clin geam: 4 X 5,4 = 21,6 Crema de curatat CIF 500ml: 3 X 7,8 = 23,4 Desinfectant IGIENOL multisuprafete: 5 X 18,5 = 92,5 DETARTRANT DOMESTOS : 4 X 8,5 = 34 DETERGENT PARDOSELI SANO 4L: 2 X 33,6 = 67,2 HARTIE IGIENICA MINIJUMBO ALBA (12/BAX): 3 X 33 = 99 LAVETE USCATE (3BUC/SET) : 6 X 2,4 = 14,4 MANUSI CHIRURGICALE (180/SET): 2 X 34 = 68 PASTILE CLORAMINA CLOROM 200: 2 X 47,6 = 95,2 SACI EXTRA LARGI 240L (incap pe tomberonul de 240): 1 X 13,8 = 13,8 SACI menajeri 35 L verzi (30/set): 20 X 3,2 = 64 SACI menajeri 60 L verzi (20/set): 20 X 3,9 = 78 SACI TOMBERON SELECTIVI 120L (10/set): 20 X 6,2 = 124 Sapun lichid 5L: 2 X 18 = 36 SAPUN LICHID 5L EXTRA ANTIBACTERIAN: 1 X 37 = 37 Servetele ZZ ALBE : 20 X 4 = 80 Solutie geam clin cu pistol: 4 X 5,4 = 21,6
- Număr anunț
- DA25219682
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 969,70 RON
- Valoare atribuită
- 969,70 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.