Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta, CNAIR SA prin DRDP CLUJ, achizitioneaza UN PACHET DE Servicii de ITP pt autoturismele si autoutilajele apartinand DRDP CLUJ, conform SPECIFICATIILOR CAIETULUI DE SARCINI SI A OFERTEI DEPUSE. In cazul acceptarii ofertei, va rugam sa completati si sa transmiteti la adresa de e-mail achizitii@drdpcluj.ro formularele solicitate, puse la dispozitie de autoritatea contractanta in sectiunea Documente atasate cu respectarea termenului limita de raspuns, 11.03.2020, ora 17.
- Număr anunț
- DA25231689
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSAL INSPECTII S.R.L. (CUI 29573251)
- Cod CPV
- 71631200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.948,77 RON
- Valoare atribuită
- 34.948,77 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.