Atribuită Cumpărare directă

Buton tip rola M3R210-P14A pentru corp distribuitor M3

Număr anunț
DA25225905
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
AIR TECH SOLUTIONS SRL (CUI 26821484)
Cod CPV
42955000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,92 RON
Valoare atribuită
195,92 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,92 RON

din 195,92 RON estimat