Atribuită Cumpărare directă

Servicii de specialitate pentru dirigentie de santier pentru reabilitarea si reparatia infrastructurii rutiere si a trotuarelor pietonale in Sectorul 5, Bucuresti pentru o perioada de maxim 2 luni ( nu mai tarziu de achizitionarea prin procedura simplificata a serviciilor).

Număr anunț
DA25214509
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
VASCONS SI ASOCIATII SRL (CUI 34927002)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat