Atribuită Cumpărare directă

GEL ANTIBACTERIAN 85ml Masca chirurgicala / chirurgicala 3 pliuri cu elastic/legaturi Manusi unica folosinta latex usor pudrate AQL 1 Manusi de examinare din nitril fara pudra

Număr anunț
DA25235760
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.362 RON
Valoare atribuită
59.362 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.362 RON

din 59.362 RON estimat