Atribuită
Cumpărare directă
Asisten?a juridica ?i reprezentare, acordarea de consulta?ii juridice, redactarea ?i semnarea de acte, cereri ?i alte cai de atac, forme de executare precum ?i orice alte activita?i prevazute de Legea nr. 51/1995, în legatura cu activitatea Achizitorului. Abonamentul va cuprinde ?i reprezentarea Achizitorului, în instan?a, în orice tip de litgii
- Număr anunț
- DA25238136
- Autoritate contractantă
- Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AVOCAT VULTUR IOAN-DORIN (CUI 19894238)
- Cod CPV
- 79110000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.