Atribuită Cumpărare directă

1161270001 - Acid lactic, strip-uri pentru determinare acid lactic prin metoda reflectometrica, domeniu de masurare: 2 - 75 mg/L, 50 teste

Număr anunț
DA25227364
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.427,58 RON
Valoare atribuită
1.427,58 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.427,58 RON

din 1.427,58 RON estimat