Atribuită
Cumpărare directă
achiziția a 104 bucăți de cartușe toner -5 buc; Lexmark 810/812 dn -8 buc; HP Laserjet Enterprise MFP M527 - 5 buc; HP Laserjet Enterprise MFP M632 CF237 - 16 buc; HP Laserjet 400 MFP -13 buc; Lexmark B2865 - 15 buc; HP laserjet 606/630 -12 buc. XEROX B1025 - -10 buc. HP Laser M 201--20 buc HP 712/725 -
- Număr anunț
- DA25211464
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Timisoara (CUI 4358053)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.347 RON
- Valoare atribuită
- 14.347 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.