Atribuită
Cumpărare directă
1 PAHARE PVC SET 3 3.78 11.34 2.16 2 SANO MAXIMA BUC 1 12.61 12.61 2.39 3 SPRAY CAMERA BUC 4 12.61 50.42 9.58 4 SERVETELE CUTIE BUC 6 4.20 25.21 4.79 5 HARTIE IGIENICA SET 4 12.61 50.42 9.58 6 HARTIE IGIENICA MARE BUC 50 0.67 33.61 6.39 7 DETERGENT CUT 2 36.97 73.95 14.05 8 PROSOP FIORE 2/SET SET 10 2.52 25.21 4.79 9 SACI MENAJ 240L ROLA 3 9.24 27.73 5.27 10 COS PVC BUC 2 18.49 36.97 7.03 11 ALCOOL SANITAR BUC 23 4.20 96.64 18.36 12 SERVETELE UMEDE BUC 5 5.88 29.41 5.59 13 IGIENOL PULVERIZATOR BUC 10 12.61 126.05 23.95 14 DEZINFECTANT 1L BUC 3 29.41 88.24 16.76 15 SAPUN LICHID IGIENOL BUC 24 9.24 221.85 42.15 16 TIFON ML 5 2.10 10.50 2.00 17 SERVETLE UMEDE ANTIBACTERIENE PACH 15 5.88 88.24 16.76 18 DETERGENT ARIEL 10 KG BUC 1 84.03 84.03 15.97 19 BALSAM RUFE BUC 8 12.61 100.84 19.16 20 ODORIZANT SANO CAMERA BUC 5 10.92 54.62 10.38 21 SAVO ANTIMUCEGAI BUC 6 12.61 75.63 14.37 22 CILLIT PIATRA SI RUGINA BUC 5 6.30 31.51 5.99 23 MANUSI MENAJ PER 20 2.10 42.02 7.98 24 DOMESTOS 0.75L BUC 15 5.46 81.93 15.57 25 AJAX SOLUTIE GEAM BUC 10 5.04 50.42 9.58 26 IGIENOL PULVERIZATOR BUC 21 12.61 264.71 50.29 27 SAPUN LICHID SANYTOL BUC 20 10.08 201.68 38.32 28 ALCOOL SANITAR 0.5L BUC 24 5.04 121.01 22.99 29 MISTER PROPER 1L BUC 20 8.40 168.07 31.93 30 SANO PARCHET 2L BUC 6 18.49 110.92 21.08 31 CLOR ACE 2L BUC 10 6.72 67.23 12.77 32 PRAF CURATAT AJAX BUC 5 5.04 25.21 4.79 33 LAVETE BUMBAC BUC 20 1.26 25.21 4.79 34 SACI MENAJ 120L ROLA 15 4.62 69.33 13.17 35 SACI MENAJ 60L ROLA 10 4.62 46.22
- Număr anunț
- DA25232962
- Autoritate contractantă
- Scoala Profesionala Speciala Ion Teodorescu (CUI 4364977)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.361,34 RON
- Valoare atribuită
- 3.361,34 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.