Atribuită Cumpărare directă

Reprofilare si decolmatare albie rau: - lucrari de defrisari tufisuri, arbusti; - degajarea terenului de material defrisat; - decolmatare si reprofilare albie

Număr anunț
DA25244933
Autoritate contractantă
Comuna Lisa (Primaria Comunei Lisa) (CUI 6691975)
Furnizor / câștigător
CRISMAR RED CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41151116)
Cod CPV
45246000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111.909,82 RON
Valoare atribuită
111.909,82 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111.909,82 RON

din 111.909,82 RON estimat