Atribuită
Cumpărare directă
DOZATOR SAPUN 500ML S5C 10X27,5; TM SAPUN LICHID 5LITRI 3X15; SANO HN SAPUN 4LITRI 1X18,5; HYGIENIUM GEL 1LITRU 4X35,6; CLORAMINA 300TABLETE 4X30; PROSOP PLIAT IN V ALB 21X22CM 1X52; HARTIE IGIENICA CORA 8X18; OTI LAVETE UNIVERSALE 3/SET 10X1,5; REZERVA MOP BUMBAC ZEBRA COD CULOARE 30X3,2; SACI MENAJ FINO 90LITRI 5X6,5; SACI MENAJ 60LITRI 5X3,2; COS GUNOI MULTI 60LITRI 6X56; ETICHETE COLECTARE SELETIVA A6 6X0,8; DOZATOR SAPUN SENZOR SD500 2X95; culoarea cosurilor - cele 3 culori specifice colectarii selective a cate 2 bucati cu etichetele aferente
- Număr anunț
- DA25220149
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Oras Buhusi (CUI 29143459)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.487,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.487,20 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.