Atribuită
Cumpărare directă
Aparat foto Nikon Coolpix P900, cu acumulator suplimentar Nikon EN-EL23, card memorie SanDisk SDXC 64 GB, 80MB/s, UHS-I, U1, Class 10 si geanta transport CF-EU11 Functie GPS/GLONASS/QZSS cu puncte de interes. Tehnologii Wi-Fi® si NFC incorporate. Sistem VR (reducere a vibratiilor) optic cu dubla detectie Pixeli efectivi - 16 Mp Senzor imagine - CMOS de 1/2,3 inch Distanta focala - 4,3 - 357 mm (24–2000 mm în format de 35 mm) Diafragma - f/2.8 - la 6.5 Constructie obiectiv - 16 elemente în 12 grupuri Reducere vibratii - VR prin deplasarea componentelor obiectivului (imagini statice), VR prin deplasarea componentelor obiectivului si VR electronic (filme) Focalizare automata Vizor electronic Monitor - LCD TFT 7,5 cm (3 inch) Format fisier - Imagini statice: JPEG, Filme: MOV (Video: H.264/MPEG-4 AVC, Audio: LPCM stereo) Sensibilitate ISO - 100-6400, expandabil pana la 12800 Tip obturator - Obturator mecanic si obturator electronic Timp de expunere - 1/4000 pâna la 1 s, 1/4000 pâna la 15 s Autodeclansator - 10 s si 2 s Bli? încorporat Conector micro-USB, ie?ire HDMI Limbi compatibile - inclusiv romana Durata functionare acumulator - Aprox. 360 de fotografii Durata functionare acumulator la înregistrari video - Aprox. 1 h 20 min Dimensiuni (L x l x h) - Aprox. 139,5 x 103,2 x 137,4 mm Greutate - Aprox. 899 g
- Număr anunț
- DA25244831
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI 34638446)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 15110168)
- Cod CPV
- 38651000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.650 RON
- Valoare atribuită
- 2.650 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.