Atribuită Cumpărare directă

PACHET LEGUME CARTOFI ROSII FR 10KG BUC VARZA ALBA GR KG C.I MORCOVI RO 1KG C.I ARDEI IUTE TR KG C.I PATRUNJEL RO LG C.I MARAR RO LG C.I CEAPA GALBENA AT KG CI VR ARDEI GRAS BIANCA TR KG C

Număr anunț
DA25242807
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,61 RON
Valoare atribuită
195,61 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,61 RON

din 195,61 RON estimat