Atribuită Cumpărare directă

Timp de masurare normal 0.5 s Timp de masurare maxim 4 s Clasa de utilizare Profesionala Clasa laser 2 Domeniu de masurare 50 m Precizie de masurare +/-1.5 mm Caracteristici operationale Numar valori memorate 20 Tip alimentare baterii alcaline Alimentare curent 2 x 1.5 V LR03 (AAA) Filet stativ 1/4 inch Dotari Transfer de date Bluetooth NU Accesorii suplimentare NU Pin masurare din colturi NU Filet trepied DA Clasa de protectie IP54 Display color DA Display cu touchscreen NU Luneta de vizare integrata NU Trepied NU Dimensiuni Greutate 0.1 kg Lungime - mm Latime - mm Inaltime - mm Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 lunI

Număr anunț
DA25243239
Autoritate contractantă
SALUBRITATE-TURNU (CUI 31892929)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
38300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
358,81 RON
Valoare atribuită
358,81 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

358,81 RON

din 358,81 RON estimat