Atribuită
Cumpărare directă
UNEFS achiziţionează servicii medicale în cadrul proiectului PNP001 - "Integrare sustenabilă socială și educațională prin activități sportive", astfel: Asistenţă medicală specializată competiții sportive (asigurare prim ajutor, management traumatisme sportive, evaluare stare de sănătate precompetițională, consiliere medicală), astfel: - 35 saptămâni x 3 ani x 1 competiție la 3 săptămâni = 35 de zile competiții sportive x 4 h/zi; Asistenţă medicală tabere școlare cu monitorizare permanenta participanți, acordare prim ajutor, management traumatisme sportive, consiliere medicală, astfel: - 10 tabere munte (Parâng) x 7 zile = 70 zile munte din care: 3 iarna (4 – 11 ianuarie, 2021, 2022, 2023) 7 vara (20 iulie – 9 august 2020, 2021, 2022) b10 tabere mare (Eforie Nord) x 7 zile = 70 zile mare 10 vara (20 iulie – 16 august 2020, 2021, 2022).
- Număr anunț
- DA25210553
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- WELLCARE SRL (CUI 35629969)
- Cod CPV
- 79625000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.625 RON
- Valoare atribuită
- 135.625 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.