Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ MATERIALE DE ÎNTREȚINERE PENTRU IGIENĂ CORPORALĂ CONFORM PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1133188 DIN 03.03.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE ANUNȚULUI, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTELE ANEXATE:SPECIFICAȚII TEHNICE ANEXELE NR.1 ȘI 2 LA NR.2561669 DIN 02.03.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 05.03.2020 CU NR.FN ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563082 DIN 05.03.2020.PRODUSELE,VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU NECESARUL DE MATERIALE DE ÎNTREȚINERE PENTRU IGIENĂ CORPORALĂ,ÎN VEDEREA STABILIRII MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU CORONAVIRUS - nCov.
- Număr anunț
- DA25220205
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 493,50 RON
- Valoare atribuită
- 493,50 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.