Atribuită Cumpărare directă

BEC LED 30W - 50 BUC - 1331.25 LEI TUB LED 9W - 25 BUC - 216.95 LEI

Număr anunț
DA25239418
Autoritate contractantă
COMUNA ZAMOSTEA (CUI 4326981)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.548,20 RON
Valoare atribuită
1.548,20 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.548,20 RON

din 1.548,20 RON estimat