Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice Putere (W) 1700 Sistem de prindere SDS - MAX Diametru maxim de gaurire in beton (mm) 52 Greutate (kg) 11.5 Actionare / Alimentare Cu fir (retea 220V, 50Hz) Turatie nominala 0 – 220 rot/min Energie de impact (J) 19 Domeniul optim de utilizare in beton cu burghie pentru gaurire cu percutie 30 - 52 mm Diam. de gaurire in beton cu burghie pentru strapungere 80 mm Numar percutii la turatia nominala 1750 – 2150 percutii/min Diam. max. de gaurire in beton cu burghiu carota (mm) 150 Diam. de gaurire in beton cu burghie pentru gaurire cu percutie 12 - 52 mm -irdp
- Număr anunț
- DA25239409
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tarnaveni (CUI 4323535)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.693 RON
- Valoare atribuită
- 3.693 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.