Atribuită Cumpărare directă

TINE LOC DE COMANDA! RUGAM LIVRARE URGENTA! - SIGILIU PLASTIC OPTIMA 27 cm, alb- conform ofertei din 09.03.2020; -BANDA ADEZIVA SECURIZATA - Rosie.

Număr anunț
DA25237636
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
35121500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.731,84 RON
Valoare atribuită
1.731,84 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.731,84 RON

din 1.731,84 RON estimat