Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT MANUAL FAIRY LITRI 100 DETERGENT LICHID AUTOMAT EKOMAX LITRI 150 SOLUTIE CLATIRE VASE PH ACID, 0.4G/LITRU APA, PH 2.5 LITRI 100 SERVETELE MASA 1STR, 30X30CM, ALBE 100BUC/PACH PACH 1000 SACI MENAJ 240L 120X125CM, 50MICRONI 10BUC/ROLA BUC 500 BURETI VASE 9X6.5X3.7CM CU CANELURA SI PARTE ABRAZIVA 10BUC/SET BUC 25 BURETI SARMA VESELA 30GR 3BUC/SET BUC 25 DETERGENT PUDRA AJAX/RIVEX 450/500GR KG 100 SCOBITORI LEMN, DUBLU ASCUTITE, 100BUC/CUTIE CUTII 500 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN, CU GLICERINA, PARFUM FLORAL, PH 6.5, SOLUBIL IN APA LITRI 250 MANUSI UNICA FOLOSINTA DIN POLIETILENA SOLIDA 100BUC/PACH PACH 25 SOLUTIE CURATAT PLITA-ARAGAZ TRIUMF LITRI 50
- Număr anunț
- DA25259076
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.