Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze un serviciu de producție materiale și montaj pentru instalația 10x10 și de instalare a expoziției pe structură, sunt necesare 40 autocolante mate pentru exterior format 126x126 cm pentru decorarea plăcilor de comatex; 2 autocolante 100x250 cm, 2 autocolante 81x250 cm pentru decorarea porții structurii si servicii de cașerare a autocolantelor și de montaj.
- Număr anunț
- DA25259202
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- HMA MUNITY SRL (CUI 37264230)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.085 RON
- Valoare atribuită
- 6.085 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.