Atribuită Cumpărare directă

OLYMPIA BORS 1L BU 6 buc 14.34 CONTEC OTET 1L PE 6 buc 11.82 SUNCA PRAGA EXTRA KG KG 3,542 kg 65.49 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 4,338 kg 73.83 CREMWURSTI PIEPT PUI KG KG 2,066 kg 39.71 SFECLA ROSIE RO KG CI KG 2,220 kg 2.42 ARDEI GRAS ROSU MA KG CII KG 5,020kg 49.25 HELGA UNT 62% 200G BU 5 buc 25.80 FICAT PUI CONG.PG.KG KG 5,448 kg 35.96 COSMIN PATRUNJEL 8G BU 6 buc 7.08 COSMIN PIPER NEGRU M17G PG 4 buc 6.40 PORTOCALE GR KG C.I VRAC KG 3,020 kg 11.78 MERE GOLDEN IT. KG CII VRAC KG 10,260 kg 42.27 CASTRAVETI FABIO GR CI VRAC KG 2,260 kg 19.05 PAMBAC GRIS 500G PG 10 buc 23.80 VINETE COAPTE INTREGI 1000G BU 5 buc 80.25 BANANE CO KG C.I VRAC KG 2,320 kg 11.39 D ALE GURII CIUPERCI TA.3550G BO 1 buc 28.99 CEAPA GALBENA AT KG CI VRAC KG 10,000 kg 24.80 BELIN CEAI MER ZME20X2G BU 5 buc 12.60 AROVIT GEM PRUNE 360G BO 10 buc 43.90 ETHRAS GOGOSARI OT.1600G BO 2 buc 37.60 MANDY VEGETAL ORIG. 5+1 200G PA 2 bax 40.30 ARIPI PUI TAV.KG TRAN KG 10,292 kg 103.74 CEGUSTO GOGONELE CONOPIDA 680 BO 6 buc 29.64 BANEASA CUS CUS OU 250G PG 5 buc 16.00 MUSCHI FILE KG KG 2,068 kg 60.51 SPATE PUI CU ARIPI PG.CG.KG KG 5,340 kg 15.43 PERE WILLIAMS ZA KG CI KG 2,360 kg 21.19 TELINA RO KG CI

Număr anunț
DA25229402
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI (CUI 40219248)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.310,65 RON
Valoare atribuită
3.310,65 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.310,65 RON

din 3.310,65 RON estimat