Atribuită Cumpărare directă

Etuva de vid Biobase (1 buc.) si Pompa de vid Biobase XP-4 (1 buc.) in valoare totala de 8.627,56lei cuTVA Descriere: 1. Etuva vid BIOBASE BOV-50V, 50 litri Etuva vid BIOBASE BOV-50V cu capacitatea de 50 litri si temperatura reglabila intre 50 °C si 250 °C Etuva vid BIOBASE BOV-50V cu capacitatea de 50 litri si temperatura reglabila intre 50 °C si 250 °C. Afisaj LED si controlul temperaturii prin microprocesor PID. Interiorul este realizat din otel inoxidabil. Usa este prevazuta cu geam dublu strat si garnitura de etansare din silicon. Grad de vid <133 Pa. Tip Uscare, Vid Capacitate 50 l Racire Nu Domeniu de temperatura 50°-250°C Numar de rafturi 2 Dimensiuni interioare (L*l*h) 420*350*370mm Dimensiuni exterioare (L*l*h) 710*590*530mm Alimentare 220V/110V±10%,50/60Hz Consum 1400W Greutate 106 kg. 2. Pompa de vid cu palete rotative Biobase XP-4, 0.0006 mbar, 240 l/min, furnizor Biobase, China Pompa cu palete rotative, ideala pentru serializarea proceselor de congelare, uscare sau etansare Aceasta pompa nu trebuie utilizata ca pompa de refulare sau compresor Usor de utilizat. Tip Cu palete rotative Debit 240 l/min Turatie 1500 RPM Vid maxim 0.0006 mbar Alimentare 220 V, 50 Hz Consum 550 W Dimensiuni exterioare (L*l*h) 525*146*265 mm Greutate 26.5 kg. Termen de garantie: 12 luni. Termen de livrare: 12 saptamani, cu transport gratuit inclus. Beneficiar: Institutul de Cercetare, Dezvoltare si Inovare in Stiintele Naturale Aplicate (Baia Lucian). Responsabil achizitie: Anca Suciu.

Număr anunț
DA25242573
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
42942200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.250,05 RON
Valoare atribuită
7.250,05 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.250,05 RON

din 7.250,05 RON estimat