Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine (conf oferta 34) 1X Automation Studio Educational 6.4 Pneumatic Package + Siemens 1XElectrotechnical Library (AC & DC, includes IEC and NEMA Standards 1x Software Maintenance & Extended Support Program Educational Edition Duration: 1 year from purchase date
- Număr anunț
- DA25245821
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48190000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.808 RON
- Valoare atribuită
- 5.808 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.