Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : 3 bucati : Matura plastic par lung 5 bucati : Faras plastic cu cauciuc 3 bucati : Coada mop lemn 110CM 15 bucati : Saci menajeri 18 L, 50 buc/rola, rosii, Safir 5 bucati : Saci menajeri 120L, 10 buc/rola, albastri 5 bucati : Sapun lichid, 5 L, Konga Economic 1 bucata : Professional Cleaner Manual, 5L, Konga 100 bucati : Prosoape hartie 25 x 23 cm, pliate gofrate verzi V fold, 200 buc / pachet, import-calitate, 1 strat, AQA Choice 4 bucati : SANO JAVEL CLOR, 4L 1 bucata : Tablete dezinfectante de cloramina 160 buc. SANICHLOR Ecolab 3 bucati : Detergent Floor Shine Manual 5 litri Konga 5 bucati : Detergent Crystal Clear 5 litri, Konga 10 bucati : Odorizant WC Sano Bon Double Action 55g - Lavanda 3 bucati : Set 4 lavete profesionale din microfibre Sano Sushi 2 bucati : Dozator sapun SD40 limpio 3 bucati : Dispenser servetele Xpress mini Tork, negru, Z fold, capacitate 200 servetele
- Număr anunț
- DA25227900
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SINTAMARIA ORLEA (CUI 29001080)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.209,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.209,95 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.