Atribuită
Cumpărare directă
Eter de petrol 40-60 pa CHEM113846900 1L , 15 buc, eter de petrol 40-60 pa CHEM113846900 20L , 3 buc. Transportul inclus in pret. Termen de livrare maxim 30 zile.Beneficiar: ICCRR Pop Aurelia Solicitant: Geczi Felicia Se solicita facturarea pe cod fiscal 13837268.
- Număr anunț
- DA25244689
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 24326320-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.946 RON
- Valoare atribuită
- 2.946 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.