Atribuită
Cumpărare directă
Hartie de filtru echivalenta Whatman 1 si 5: - 10654112 - Hartie de filtru calitativa GE Healthcare Whatman™: Grade 5 Circles, Ø 185 mm, dimensiune pori 2.5 μm, grosime 200 μm, 100 buc - 10434271 - Hartie de filtru calitativa GE Healthcare Whatman™: Grade 1 Circles, Ø 185 mm, greutate specifica 87 g/m2, dimensiune pori >11 μm, grosime 180 μm, 100 buc
- Număr anunț
- DA25256428
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 15994200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 362,58 RON
- Valoare atribuită
- 362,58 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.