Atribuită Cumpărare directă

scutece pentru incontinenta medie si grava pentru greutate > 75 kg, strat interior dublu cu superabsorbant, sistem dublu de fixare a scutecului tip arici, indicator de umiditate, fara latex, ambalate 30 buc in pungi de plastic sigilate si inscriptionate

Număr anunț
DA25258506
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL PECHEA (CUI 16474639)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33700000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat