Atribuită
Cumpărare directă
CORPURI MOBILIER DEPOZITARE PROGRAMUL 'CORNUL SI LAPTELE' : - SET CORPURI SUPERIOARE, CORPURI INFERIOARE , ANSAMBLU BLAT SI SPLASHBACKPANEL - 5578 LEI+ TVA/ SET -CHIUVETA ASTRAL 60B TG - 1 BUC- 822.69 LEI + TVA -BATERIE MTP 913 - 1 BUC- 310.08 LEI + TVA
- Număr anunț
- DA25250408
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL DR IOAN MESOTA (CUI 29379230)
- Furnizor / câștigător
- ECOPAL DISTRIBUTION SRL (CUI 15833793)
- Cod CPV
- 39151000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.710,77 RON
- Valoare atribuită
- 6.710,77 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.