Atribuită
Cumpărare directă
Periodic revista CCDJ. 9 luni (Aprilie Decembrie 2020) nr ;218.219.220.221.222.223.224.225.226. Format A4, 48 pagini, interior hartie 80g/m, coperta policromie, clapa la coperta 3-4, carton cretat 250g, celofanata mat, 4 coperte, tiraj 500 ex pe fiecare numar. ,Carte postala 3 trimestre. Carte Postala cu Alexandru Iona Cuza Format 10/15 cm . 2 Carte postala cu Iosiv Ivanovici Cuza Format 10/15 cm. 3 Carte Postala cu Nina Cassian Format 10/15 cm, carton mat celofanat 300g/ m2 tiraj 1000 exemplare per fiecare numar policromie fata verso.
- Număr anunț
- DA25254999
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.650 RON
- Valoare atribuită
- 22.650 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.