Atribuită
Cumpărare directă
CHEIE TUBULARA 1/2'' 32MM 330280 1BUC X 11.6807 SACI MENAJ SWEET HOME 35L 20BUC 2ROLA X 2.9412 MANUSI PIELE CU INTARITOR(42505) 5PER X 8.3193 BURGHIU SCURT METAL 4MM 1BUC X 3.1092 BURGHIU SCURT METAL 5MM 1BUC X 4.6218 FIER BETON 12 53.64KG X 2.7647 FIER BETON ..8 9.60KG X 2.7647 MORTAR ZIDARIE KL15,30KG WEBER 6BUC X 15.5462
- Număr anunț
- DA25261972
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,01 RON
- Valoare atribuită
- 335,01 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.