Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie produse de protectie impotriva coronavirus, conform ofertei solicitate si depuse sub nr. DVI 568/11.03.2020, respectiv: - pres dezinfectant 50 buc x 305 lei = 15.250 lei - detergent dezinfectant 20 buc/5 litri buc x 275 lei = 5.500 lei - manusi chirurgicale 5 cutii/100 buc cutia x 28 lei = 140 lei
- Număr anunț
- DA25261783
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.890 RON
- Valoare atribuită
- 20.890 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.