Atribuită Cumpărare directă

Fasa elastica confectionata dintr-un amestec de bumbac, poliamide si vascoza, ce asigura o elasticitate de 150% si impiedica alunecarea. Tesatura hipoalergenica, ce permite respiratia tegumentului. Cu cleme metalice pentru o fixare corespunzatoare. Dimensiuni : 20cm/4.5m. Ambalaj individual; Marcaj CE

Număr anunț
DA25264872
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,60 RON
Valoare atribuită
177,60 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,60 RON

din 177,60 RON estimat