Atribuită
Cumpărare directă
-Detergent alcalin igienizant pentru maşinile industriale de spălat vase cu sistem de dozare automat. -Agent de clatire concentrat pentru maşini de spălat vase cu sistem de dozare automat. P -Detergent alcalin igienizant pentru cuptor gastro profesional.
- Număr anunț
- DA25256320
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- MGA CONSULTING SRL (CUI 24220127)
- Cod CPV
- 39831210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.935 RON
- Valoare atribuită
- 16.935 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.