Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA petru auto cu nr de inmatriculare BT02YSV, valabilitate 12 luni incepand cu 21.03.2020, prima de asigurare 493 lei.

Număr anunț
DA25243205
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
493 RON
Valoare atribuită
493 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

493 RON

din 493 RON estimat